Logo

Oferta

Programy

Opowiadamy historie, które znajdują swoje ujście w telewizji, na youtubie oraz popularnych platformach VOD.

Trailery i zapowiedzi

Trailery, które wywołają dreszczyk emocji, wzbudzając ciekawość u widza? Na tym znamy się bardzo dobrze!

Kompilacje

Krótkie, przykuwające wzrok wideo? Za pomocą dynamicznego montażu, wykorzystaniu efektów specjalnych tworzymy kompilacje najatrakcyjniejszych ujęć.

Content video

Chcesz zwiększyć zasięg swojej marki lub firmy w mediach społecznościowych? Pomożemy Ci zmontować filmy na miarę panujących w sieci trendów!

Prezentacje i szablony

Jak zasiać ciekawość u potencjalnego klienta? Naszą tajną bronią jest Adobe After Effects pozwalający na przygotowanie prezentacji w postaci krótkiego, nieszablonowego filmu!

Reklamy

Nie obcy jest nam również montaż reklam emitowanych w telewizji, internecie, platformach VOD mających na celu promocję produktów lub usług.

Wywiady

Przepisem Jachimov na atrakcyjny montaż wywiadów jest uwzględnienie wizualnych uatrakcyjnień: animowanych elementów wizualnych, różnych przebitek, odpowiedniego kadrowania.

Filmy na youtube

Prowadzisz autorski kanał na YouTube, jednak montaż nie jest Twoją mocną stroną? Powierz go naszemu zespołowi i obserwuj, jak oglądalność sukcesywnie rośnie!

E-learningi

Przygotujemy dla Ciebie zwięzłe filmy, idealne jako uzupełnienie szkolenia skierowane do pracowników firmy oraz współpracujących z Tobą marek.

Videocasty

Videocasty to nowy sposób na poszerzenie grupy odbiorców, a kluczem do ich osiągnięcia jest odpowiednio zsynchronizowany montaż materiałów wideo z nagraniami wideo. Daj na chwilę, a stworzymy podcast na miarę profesjonalnego twórcy.

Teledyski

Wpadająca w ucho muzyka to dopiero połowa sukcesu. Razem z zespołem Jachimov stworzysz teledysk, niczym z amerykańskiego snu z dbałością o spójność między obrazem a dźwiękiem.

Reportaże

Jako montażyści nie boimy się podejmowania tematów trudnych i ważnych. Chętnie podejmujemy się montażu reportaży, starając się jak najlepiej odzwierciedlić biorące w nich osoby oraz ich doświadczenia.

Color grading

W celu uatrakcyjnienia materiałów video poprawiamy ich kolory, nadając im intensywności, poprawiamy światło, równocześnie wyrównując cienie.

Relacje

W jaki sposób podsumować branżowe wydarzenie? Najlepiej efektownie za pomocą krótkie filmu, pełniącego role zwięzłej relacji z eventu.

Filmowe pamiątki

W celu zachowania bezcennych chwil, które minęły bezpowrotnie z wykorzystaniem Twoich materiałów, przygotujemy krótki trailer upamiętniające ważne wydarzenie!

Od przeszło 8 lat aktywnie zajmujemy się postprodukcją materiałów wideo, na miarę współczesnego odbiorcy.

Firma

Strona głównaO nasOfertaUploadKontakt

© 2022 Jachimov. All rights reserved.

FacebookYoutube